
Д-р Димитър Бакалов от Спешно отделение на МБАЛ – Пазарджик, отличен сред достойните българи за 2025 година, взе участие в церемонията „Достойните българи 2026“ на вестник „24 часа“ като връчи две от престижните награди.
Заедно с Вяра Анкова – главен оперативен директор на „Нова Броудкастинг Груп“, той отличи Антония Банкова от Пазарджик и Йорданка Димитрова, които са сред 31-те личности, получили признание за своите добри дела, човечност и принос към обществото.
По време на церемонията д-р Бакалов отправи вдъхновяващо послание към всички присъстващи. Той подчерта, че признанието дава сила и увереност на хората, които ежедневно работят в полза на другите, и призова всички да продължават да вярват в доброто.
„Вярвайте в доброто и един в друг – доброто винаги побеждава“, заяви д-р Бакалов.
С участието си в церемонията пазарджишкият лекар за пореден път показа, че добрият пример и всеотдайността заслужават уважение и признание.


















Публикувай коментар