Главен инспектор Павел Вълков е новият началник на Районното управление на МВР в Панагюрище. В началото на седмицата той официално пое ръководството на управлението от старши комисар Петко Шотлеков.

Павел Вълков е дългогодишен служител на системата на МВР, като професионалният му път е тясно свързан с Районното управление в Панагюрище и полицейския участък в Стрелча. Натрупаният опит и доброто познаване на региона се очаква да допринесат за успешното ръководство на местната полиция.

PZ News
PZ News
Редактор

0 Коментара

Публикувай коментар

0 коментара