
Безжизненото тяло на 52-годишна жена от София беше открито в курортния комплекс „Елените“, в район, пострадал тежко от последните наводнения. Сигналът е подаден от турист, който се натъкнал на зловещата находка и незабавно се обадил на телефон 112.
По първоначални данни смъртта е настъпила преди около седмица. Тялото е намерено в трудно достъпно дере край гората, където е преминала и водната стихия.
Разследващите проверяват всички възможни версии. Сред основните хипотези е умишлено убийство с укриване на тялото, но се разглеждат и варианти за нещастен случай, свързан с наводненията, както и самоубийство.
Огледите на мястото продължават, а от полицията засега не съобщават официална причина за смъртта. Очакват се още подробности по случая.


















Публикувай коментар