
Възмущение предизвика случилото се с лятната библиотека в Ракитово. Вместо да четат, деца са нахвърляли всички книги в кабината на превърнатата в библиотека УАЗ-ка, а общината отправи остро послание към родителите.
„Обществото ни има крещяща нужда от родители, които не са оставили децата си по течението на живота“, заявяват от общината, подчертавайки, че проблемът не е в камерите, а във възпитанието.
Въпреки разочарованието, библиотеката ще бъде възстановена още утре – с надеждата добрият пример да победи безразличието.


















Публикувай коментар