
На 23 и 24 юни през нощта движението в шест участъка на автомагистрала „Тракия“ в областите Пазарджик и Пловдив ще бъде временно реорганизирано заради подмяна на тол камери. Дейностите ще се извършват поетапно, като движението ще се ограничава в отделни ленти, а трафикът ще се пренасочва в свободните за движение участъци.
На 23 юни от 22:00 часа ще се работи при 82-рия километър в района на Щърково, а от 23:00 часа – при 107-ия километър край Цалапица. На 24 юни дейностите ще продължат при 118-ия километър до Радиново, 122-рия километър край Царацово и 130-ия километър в района на Желязно.
От Агенция „Пътна инфраструктура“ призовават шофьорите да се движат с повишено внимание, да спазват временната сигнализация, дистанция и съобразена скорост. Ограниченията ще останат в сила до приключване на ремонтните дейности, които са необходими за повишаване безопасността и комфорта на пътуване.
















Публикувай коментар